support

Contact us

Migatronic Rozwiertak do W300 – 36073168

422,59  (343,57  netto)

Available on backorder

Description

Oficjalny Dystrybutor i Autoryzowany Serwis Migatronic w Polsce

Migatronic Rozwiertak do W300 – 36073168

Oryginalny rozwiertak (reamer) dedykowany do konserwacji uchwytów spawalniczych Migatronic serii W300. Narzędzie służy do precyzyjnego usuwania odprysków i zanieczyszczeń z wnętrza dyszy gazowej, co jest kluczowe dla utrzymania stabilnego i laminarnego przepływu gazu osłonowego.

Stosowanie oryginalnej części zamiennej o numerze katalogowym 36073168 gwarantuje zachowanie prawidłowej geometrii i wymiarów dyszy, zapobiegając jej uszkodzeniu. Regularna konserwacja przy użyciu tego narzędzia bezpośrednio przekłada się na wyższą jakość spoin, mniejsze zużycie materiałów eksploatacyjnych oraz dłuższą żywotność uchwytu.

Dane Techniczne w Pigułce

Cecha Specyfikacja
– **Przeznaczenie ** Konserwacja, czyszczenie dysz gazowych
– **Kompatybilność ** Uchwyty spawalnicze Migatronic serii W300
– **Numer katalogowy ** 36073168
– **Typ produktu ** Narzędzie serwisowe, część zamienna

Co Otrzymujesz w Zestawie?

Produkt sprzedawany jako 1 sztuka.

Oryginalna część zamienna Migatronic (36073168) gwarantuje idealne dopasowanie, skuteczne czyszczenie i ochronę dyszy gazowej w uchwytach serii W300.

Additional information

Weight 15 kg
Marka

Migatronic