support

Skontaktuj się z nami

GYS PROTIG 201L AC/DC BEZ AKCESORIÓW 62610

13 698,51  (11 137,00  netto)

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

SpawLab - Twój Autoryzowany Partner GYS w Polsce!

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzeń GYS oraz Autoryzowanym Centrum Serwisowym w Polsce.
Nasz zespół przeszedł rygorystyczne szkolenia techniczne bezpośrednio we Francji, w centrach producenta.

Wybierając SpawLab, zyskujesz pewność oryginalności produktu, dostęp do pełnej gamy rozwiązań GYS, profesjonalne doradztwo techniczne
oraz kompleksowe wsparcie serwisowe (gwarancyjne i pogwarancyjne) realizowane przez certyfikowanych specjalistów.

GYS PROTIG 201L AC/DC BEZ AKCESORIÓW 62610

GYS PROTIG 201L AC/DC to profesjonalna, inwertorowa spawarka TIG stworzona dla wymagających rzemieślników i warsztatów, poszukujących wszechstronnego urządzenia do spawania prądem AC i DC. Dzięki zintegrowanej chłodnicy cieczy oraz zaawansowanej technologii PFC, model ten gwarantuje najwyższą jakość połączeń spawanych na szerokiej gamie materiałów, w tym aluminium, stali nierdzewnej, stali węglowej oraz miedzi. Jest to idealne rozwiązanie 'Made in France’ dla specjalistów ceniących precyzję, wydajność i niezawodność w codziennej pracy, nawet w trudnych warunkach zasilania.

PROTIG 201L AC/DC (nr kat. 062610) dostarczany jest jako samo źródło prądu, co pozwala na elastyczny dobór akcesoriów zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Jego zaawansowane funkcje, takie jak spawanie pulsacyjne, tryb AC Easy do aluminium czy możliwość zapisu programów, czynią go niezastąpionym narzędziem do realizacji skomplikowanych zadań spawalniczych.

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja Techniczna

Parametr Wartość
Zasilanie 230V - 1ph (+/-15%)
Bezpiecznik 16A
Prąd spawania TIG AC 10 - 200 A
Prąd spawania TIG DC 5 - 160 A
Prąd spawania MMA 10 - 160 A
Cykl pracy TIG AC (40°C, EN60974-1) 115 A @ 60% (200 A @ 17%)
Cykl pracy TIG DC (40°C, EN60974-1) 105 A @ 60% (160 A @ 22%)
Cykl pracy MMA (40°C, EN60974-1) 100 A @ 60% (160 A @ 20%)
Napięcie biegu jałowego (U0) 76 V
Chłodzenie Zintegrowana chłodnica cieczy
Stopień ochrony IP21
Wymiary (D x S x W) 24 x 45 x 50 cm
Waga 23 kg
Moc agregatu prądotwórczego (sugerowana) 7.5 kW / 9 kVA
Standardy EN IEC 60974-1 / EN IEC 60974-10 Kl. A

Kluczowe cechy i korzyści

Kluczowe Cechy i Korzyści

  • 💧 **Zintegrowana Chłodnica Cieczy:** Umożliwia stosowanie lżejszych, bardziej ergonomicznych uchwytów TIG chłodzonych cieczą i zapewnia wyższą wydajność przy spawaniu z wysokimi prądami oraz w długich cyklach pracy, minimalizując przegrzewanie uchwytu.
  • ⚡ **Technologia PFC (Power Factor Correction):** Optymalizuje zużycie energii elektrycznej (oszczędność do 30%) i umożliwia stabilną pracę urządzenia nawet przy zasilaniu z długich przedłużaczy (do 100 m) lub agregatów prądotwórczych, zapewniając większą stabilność łuku.
  • 🧠 **Zaawansowany Interfejs i Pamięć Programów:** Intuicyjny panel sterowania z możliwością zapisu do 50 programów (JOBS) na każdy proces (TIG AC, TIG DC, MMA), co znacząco przyspiesza pracę przy powtarzalnych zadaniach i gwarantuje powtarzalność parametrów.
  • 🛡️ **Ochrona PROTEC 400:** Zabezpiecza elektronikę urządzenia przed przepięciami w sieci zasilającej do 400V, zwiększając jego żywotność i niezawodność w trudnych warunkach warsztatowych.

Zastosowanie produktu

Zastosowanie Produktu

  • 🎯
  • Spawanie aluminium i jego stopów (TIG AC)
  • Spawanie stali nierdzewnych, węglowych, stopowych (TIG DC, MMA)
  • Spawanie miedzi, tytanu, magnezu (TIG DC)
  • Prace konserwacyjne i naprawcze w warsztatach mechanicznych i blacharsko-lakierniczych
  • Produkcja małoseryjna i prototypowanie
  • Rzemiosło artystyczne i konstrukcje metalowe
  • Spawanie rurociągów i instalacji
  • Naprawa cienkich blach (z wykorzystaniem TIG Puls)

Numer katalogowy (Code): 62610

Kod EAN (GenCod): 3154020062610

Informacje dodatkowe

Waga 20 kg
Marka

GYS

Zasilanie

230V

Prąd spawania

200